Beyaz Eşyalar

Evlerin temel ekipmanlarından olan beyaz eşyalar, temizlik, bulaşık gibi işleri kolaylaştırırken fiziksel yükü de hafifletir. Yeni nesil özellikleri sayesinde minimum seviyede su ve elektrik tüketen bu ürünler, ev ekonomisine de büyük katkıda bulunur. Her bütçeye uygun, farklı beklentilere hitap eden onlarca model seçeneği mevcuttur. Farklı tasarımlarda üretilen beyaz eşyalar, çeşitli programlar ve ayarlara sahiptir.

Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz eşya modelleri; kullanım amacı, tasarım, renk, teknik özellikler ve çalışma prensibi gibi birçok duruma göre farklılık gösterir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ocak gibi beyaz eşyalar tek tek satıldığı gibi set halinde de alınabilir. Bu sayede alışverişleri daha uygun hale getirmek ve bütün ihtiyaçların tek seferde karşılanması sağlamak mümkündür.

Beyaz eşyaların adını aldığı soft renkli, klasik modeller sıklıkla tercih edilse de son yıllarda leke tutmama, kolay temizlenebilme gibi özelliklere sahip inox tasarımlar da oldukça popülerdir. Özellikle siyah tasarımlar, daha şık görünüme sahip olması ve kullanıldığı ortamla bir bütünlük oluşturmasından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Buzdolabı Modelleri

A++ enerji seviyesine sahip olan buzdolapları, farklı derecelerde soğutma sistemlerine sahiptir. Raf bölmeleri, tüm malzemelerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesine destek olur. Aynı zamanda meyve ve sebzeler için ayrılan bölümler sayesinde tüm besinler, tazeliğini günlerce korur. Sadece beyaz değil, gri ve siyah tonlarında modeller de mevcuttur. Sizler de mutfak dekorasyonuna en uygun modelleri kategorilerimizde bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Modelleri

Çamaşır makinesi modelleri, hazneleri ve programlarına göre birbirinden ayrılır. Yorgan, perde, nevresim gibi büyük parçaları rahatlıkla yıkayabileceğiniz makineler vardır. Aynı zamanda; pamuklu giysiler, beyazlar ve renkliler için otomatik ayarlama seçenekleri sunulur. Böylece derece ve sıkma devrini manuel olarak ayarlamanıza gerek yoktur. Modern tasarımlar, hızlı yıkama programları sunarak zaman tasarrufu elde etmenize de destek olur.

Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık makineleri, mutfak gereçlerini elde yıkamakla zaman kaybetmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Model seçenekleri, enerji seviyeleri ve iç haznelerine göre değişiklik gösterir. Kalabalık aileler için tasarlanan geniş modeller olduğu gibi alan tasarrufu sağlayan alternatifler de mevcuttur. Kategorilerimiz üzerinden beklentilerinize hitap eden seçeneklerin tamamını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Beyaz Eşya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beyaz eşya satın alırken ihtiyaçlara ve evdeki alanın büyüklüğüne dikkat edilmelidir. Onlarca farklı model olduğu için eşyaları seçerken birçok kriteri göz önünde bulundurmak gerekir. Özellikle ürünlerin iç kapasiteleri, iş yükünü hafifletecek nitelikte olmalıdır. Küçük mutfak ve banyolar içinse alan tasarrufu sağlayacak modern tasarımlara yönelmek daha makuldür.

Bunların dışında özellik ve fiyat karşılaştırılmasının yapılması da gerekir. Aynı zamanda ailedeki kişi sayısına uygun boyutta bir model seçmeye özen gösterilmelidir. Kullanılacak ortama göre renk ve tasarım alternatiflerine de göz atmanız mümkündür.

Eşyaların enerji verimliliği seviyesi de çok önemlidir, A++ enerji seviyesine sahip bir modelin elektrik tüketimi daha az olacağı için ev bütçesine de katkıda bulunur. Bununla birlikte kullanım kolaylığı ve garanti süresi gibi etkenler de dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Tüm bu nitelikleri taşıyan ürün modellerini kategorilerimiz üzerinden inceleyebilir, güvenli ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Fiyatları

Beyaz eşya fiyatları; marka, model, tasarım ve teknik özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Geniş bir fiyat skalası sunulduğu için farklı bütçelere hitap eden alternatifleri bulmak oldukça kolaydır. Bu noktada fiyat/performans kriterlerinin karşılanmasına dikkat edilmelidir. Avantajlı fiyat seçenekleri sunan firmamızın kategorilerini inceleyerek beklentilerinize hitap eden modelleri satın alabilirsiniz.Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?