Armatürler

  Armatürler, mutfak ve banyolara işlevsellik katmak amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Katlanabilir, dual, asansörlü, ankastre ve çanak lavabo gibi çeşitleri vardır. modern tasarımlara sahip olmakla birlikte paslanmaz çelikten üretilirler. Tüm dekorasyonlara uyum sağlayacak geniş bir ürün skalası bulunur.

  Mutfak Armatürleri

  Mutfak lavabolarının üstünde konumlanan armatürler, bulaşık ve sebzeleri yıkamak için kullanılan çok amaçlı ürünlerdir. Gold, siyah ve gümüş tonlarla tasarlanan parçalar, farklı yönlere hareket edebildiği için temizlik sürecinde de büyük bir kolaylık sağlar. Su akış yoğunluğunu ayarlayabileceğiniz pratik sistemleri bulunmakla birlikte boyutlarını değiştirebileceğiniz modeller de mevcuttur.

  Lavabo bataryaları, minimalist detayları ve soft tonlarıyla ön plana çıkar. Beklenti ve ihtiyaçlara hitap eden model seçenekleri olduğu gibi mutfak dekorasyonuna birebir uyum sağlayacak tasarımlar da vardır. Her biri dayanıklı malzemelerle donatıldığı için uzun süre yıpranmadan kullanılması mümkündür.

  Banyo Armatürleri

  Banyolara özgü tasarlanan bataryalar ve duş başlıkları, farklı ihtiyaçlara hitap edecek niteliklere sahiptir. Her biri farklı renk ve tasarıma sahip olan modeller, modern dokunuşlarla dekorasyonun bir parçası gibi görünür. Sıcak-soğuk su ayarı yapabileceğiniz opsiyonlara sahip oldukları gibi boyutları da değiştirilebilir. Paslanmaz çelikten üretildikleri için uzun süre suya maruz kalmaları, yıpranmalarına neden olmaz.

  Dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıyla dikkat çeken armatürler, ankastre banyolar için de uygundur. Duvardan kontrol etme imkanı tanıyan özel tasarımları, işlevselliği ve pratik kullanımıyla dikkat çeker. Aynı zamanda minimalist dokunuşlara sahip oldukları için modern banyoların ambiyansına uyum sağlarlar.

  Armatürler arasında 3 yollu yönlendirici işlevine sahip olan ürünler de bulunur. Daha dayanıklı ve şık bir parça isteyenler içinse krom malzemeyle tasarlanan modeller ideal seçeneklerdir. Banyonuza soft bir hava katmak için mat siyah; lüks ve gösterişli bir dokunuş için gold renkleri tercih edebilirsiniz.

  Lavabo Armatürleri

  Ankastre ve çanak lavabolar için tasarlanan bataryalar, farklı renk ve detaylara sahiptir. Sıva üstü, döner borulu, tek kumandalı ve temassız başta olmak üzere birçok model seçeneği mevcuttur. Lavaboların dekorasyonuna, renk ve dokusuna uygun tasarımları tercih ederek modern bir dokunuş katabilir, ortamın havasını değiştirecek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

  Lavabo armatürleri de diğer batarya modellerinde olduğu gibi çelik ve krom malzemelerden üretilir. Her iki malzeme de son derece dayanıklı olmakla birlikte uzun süre boyunca kullanılabilir. Aynı zamanda Ankastrend kategorilerimizde; siyah, gri, altın tonlarında detaylara sahip olan bataryaları bulabilirsiniz.

  Duş Sistemleri

  Duş setleri, sistemi ve başlıkları da armatürler kategorisinde ön plana çıkan tasarımlar arasındadır. Dayanıklılığıyla ön plana çıkan nikel fırçalı tasarımlar, estetik dokusuyla dikkat çeken krom başlıklar ve işlevsel özelliklerle donatılan setler, banyolarınıza yeni dokunuşlar katacak ürünlerdir. Otantik bir dokunuş isteyenler içinse bakır tasarımıyla dikkat çeken ankastre duş setleri oldukça ideal seçimlerdir.

  Duşakabin ve banyo duvarlarına uygun renk seçenekleri sunulan kategorilerimizde, beklentilerinize hitap eden tüm armatürleri bulabilirsiniz. Tüm ürünler ergonomik yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunar ve pratik özellikleriyle banyonuza işlevsellik katar. Aynı zamanda malzeme kalitesinden dolayı paslanmadan kullanılabilir. Set halinde alabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan armatürleri alabilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

  Armatür Modelleri ve Fiyatları

  Armatürler, farklı malzeme, tasarım ve işlevlere sahip olduğu için ürün gamı oldukça geniştir. Bu nedenle karşınıza çıkacak olan fiyat skalasının da değişken olduğunu görebilirsiniz. Kategorilerimiz üzerinde her bütçeye, beklentiye ve ihtiyaca yönelik ürün çeşitleri mevcuttur. Güvenle sipariş verebilir, teslimatla ilgili herhangi bir problem yaşamadan satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.  Alışveriş Sepetim

  X
  WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
  Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?