Garanti Şartları

 

Ankastrend.com  bünyesinde bulunan tüm ürünler, markanın kendi  üreticisi, ithalatçısı ya da distribütör firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır.

Sattığnız Ürünlerin Garantisi Var Mı ?
Evet sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.

Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım klavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

Ürün Bozuldu Ne Yapmalıyım?
Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Mağazamızdan satışını yapmakta olduğumuz  ürünlerin markalarının yaygın ve yetkili servis ağları bulunmaktadır. Ürününüzün arızalanması durumunda doğrudan ilgili markanın yetkili servislerine gitmeniz yâda ürününüzü servisle görüştükten sonra göndermeniz gerekmektedir.

 

Arızalı ürününüzü fatura fotokopisi ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?