Hakkımızda

"Modern Zamanların Ankastre Düşleri"

ankastrend.com

 

Ankastrend.com, 2009 yılında ankastre ev ürünlerinin  online   satışında  ‘referans  site’ olma iddiasıyla kurulmuş ve bu amaçla gelişimini devamlı sürdürmekte olan Türkiye’nin  en dinamik satış sitesidir.

Gücünü, bünyesinde kurulduğu  yapı malzemeleri sektörünün en köklü ve kurumsal firmalarından biri olan Sayitoglu Yapı Malzemeleri Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. ‘ den almakta ve 50 yılı aşkın bilgi birikimi avantajı ile iddiasını sürdürmektedir. Halkımızın nazarında en güvenilir  ve en avantajlı fiyat  sunan online satış mağazası olmanın  yanı sıra ankastre ürün bilgi bankası olma amacını gütmekteyiz. ’Mutlak müşteri memnuniyeti’  odaklı satış  politikamız başarımızın en önemli dayanak noktasıdır. Müşterilerimiz ile karşılıklı ‘güven ve iyi niyet’ ilişkisi kurup sürdürmeyi birinci vazifemiz olarak görmekteyiz.

Dünya çapındaki en prestijli markaları sizlerle  buluştururken maksimum düzeyde bilgilendirilip en doğru tercihte bulunmanıza çok önem vermekteyiz. Halen satışını gerçekleştirdiğimiz 3500’ü aşkın çeşit ürüne yenilerini katmak, hizmet ettiğimiz binlerce müşterimize yeni dostlar eklemek  için büyük bir azim ve aşkla  çalışmaktayız.

 

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?